اعزام تعمیرکار فوری :: ۰۹۱۲۵۸۰۰۱۹۲

ارور 50 70 80

ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور + راه حل

علت اصلی ارور ۵۰ ۷۰ ۸۰ ، خرابی سنسور انتیسی (ترمیستور شوفاژ) است. این سنسور، دمای آب مدار شوفاژ را به برد پکیج گزارش می‌دهد. در صورتی که این سنسور خراب شود، برد پکیج نمی‌تواند دمای واقعی آب را تشخیص دهد و در نتیجه، عملکرد پکیج متوقف می شود.

رفع ارور 50 70 80 در پکیج ایران رادیاتور 

ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در دستگاههایی مثل e24ff  ایران رادیاتو و m24ff  رخ می دهد و البته همه پکیج های سری آنالوگ

مابقی ارورهارو میتونید در فهرست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور مشاهده کنید.
خراب بودن انتیسی

مهمترین علت  ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور مربوط به  خراب شدن  انتیسی [ ترمیستور ] شوفاژ می باشد و باید این قطعه تعویض شود. این قطعه اگر نیمسوز شود ممکن است علت سرد و گرم شدن آب پکیج شود.
در آمدن سیمهای انتیسی از جای فیش

 هر چند که احتمالش کم هست ولی یکی از موارد ارور 50 70 80 پکیج ایران رادیاتور در آمدن این سیم انتیسی از فیش انتیسی   هست. پس آن را چک کنید .

انواع انتیسیخرابی درخت سیم  

ممکن است سیمی که اتصال انتیسی به برد را انجام می دهد دچار نقص شده باشد در اکثر موارد این نقص در اثر خیس شدن سیم اتفاق می افتد. 
ارور ۵۰۷۰۸۰ در اثر خرابی برد 

همه فرمانهای پکیج توسط برد اجرا می شود . اخلال در مدار برد باعث بروز ارور های در قطعات می شود هرچند که این احتمال هم کم هست ولی یکی از مورد خطای 50 70 80 خرابی برد پکیج هست 
نشانه های خرابی انتیسی پکیج دیواری

با توجه به عملکردی که برای انتیسی یا ترمیستور گفته شد ، خراب شدن آن باعث عملکرد نادرست پکیج در تنظیم آب گرم و دمای محیط می‌شود.

 1.  علائم خرابی انتیسی پکیج مربوط به تنظیم نشدن دمای محیط می‌شود. در این حالت پکیج توانایی شناسایی دمای شعله را ندارد و ممکن است بیش از حد گرما تولید کند. این موضوع باعث می‌شود که شوفاژها محیط را بیش از حد گرم کنند.
 2.  خرابی این ترمیستور حرارتی باعث می‌شود که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا سردتر از دمایی که تنظیم کردید، باشد.
 3.   در صورتی که انتیسی خراب شود، سنسورهای حفاظتی پکیج فعال می‌شوند و از عملکرد دستگاه  جلوگیری می‌کنند.نحوه تعمیر سنسور انتیسی پکیج – مخصوص سرویسکارها 

 • پیش از انجام هر کاری باید ایمنی را رعایت کنید و پکیج را از برق خارج کنید 
 • سپس به جدا کردن ترمیستور انتیسی از لوله مسی بپردازید.
 • پس از اینکه ترمیستور را باز کردید، بهتر است برای مقایسه یک ترمیستور سالم تهیه کرده و در کنار آن قرار دهید، توجه کنید، در صورتی که دمای محیط حدود ۲۵ درجه سانتی گراد است، نیاز به سنسور سالم نیست.
 • در مرحله بعد، اهم متر را روی رنج ده کیلو اهم یا بیشتر تنظیم کرده و سپس دوسر آن را به دوسر سنسور که از قبل باز کردید وصل کنید.
 • در این حالت اهم متر، باید مقدار 10k اهم را نمایش دهد.

این روش در حالتی است که دمای محیط ۲۵ درجه سانتی گراد باشد، در غیر این حالت از یک سنسور انتیسی سالم استفاده کنید و عدد نمایش داده شده روی اهم متر را بعد از بررسی سنسور انتیسی سالم و ترمیستور انتیسی که قصد تست کردن آن را دارید، مقایسه کنید. از این روش متوجه سالم بودن ترمیستور خواهید شد.
تهویه پایتخت، با بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی در غرب تهران، تعمیر و نصب پکیج در غرب تهران خدمات خود را با کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه ارائه می‌دهد. این مجموعه تمامی برندهای کولر گازی و پکیج را تعمیر می‌کند و خدمات تعمیر شامل عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات، شارژ گاز و سرویس و نگهداری می‌شود.

خدمات نصب تهویه پایتخت نیز با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌شود. این مجموعه خدمات نصب شامل مشاوره رایگان، نصب اصولی و استاندارد و تست و راه اندازی می‌شود.

از مزایای خدمات تهویه پایتخت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه طولانی و درخشان
 • کادر مجرب و متخصص
 • استفاده از قطعات یدکی اورجینال

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش، با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست

جدیدترین پست ها