اعزام تعمیرکار فوری :: ۰۹۱۲۵۸۰۰۱۹۲

رفع ارور e50

ارور e50 پکیج ایران رادیاتور

خطای E50 پکیج ایران رادیاتور معمولاً به دلیل خرابی پرشر فن ایجاد می شود. پرشر فن یک قطعه ایمنی است که وظیفه دارد از روشن شدن پکیج قبل از شروع به کار فن جلوگیری کند. در صورتی که پرشر فن دچار خرابی شود، پکیج روشن نمی شود و کد خطا E50 نمایش داده می شود.

راه حل اصلی رفع خطای E50، تعویض پرشر فن است. در صورتی که پرشر فن سالم باشد، دلایل دیگری نیز می توانند باعث بروز خطای E50 شوند، از جمله جریان هوای کولر، خرابی برد الکترونیکی .


مابقی ارورهارو میتونید در فهرست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور مشاهده کنید.
بررسی دقیق این خطا :

خرابی پرشر هوا:

پرشر هوا یک سنسور ایمنی است که در صورت خاموش بودن فن، جریان هوا را قطع می‌کند. خرابی پرشر هوا باعث می‌شود که این سنسور به اشتباه، فن را روشن تشخیص دهد و ارور E50 را نمایش دهد. در واقع اصلی ترین علت خطای e50 ایران رادیاتور مدل l24ff خرابی پرشر سوئیچ هوا است که باید با یک قطعه سالم تعویض شود . دقت کنید که پرشر با کیفیتهای  متفاوت و پاسکالهای متغییر برای پکیج های متفاوت در بازار موجود هست . پس لطفا تعویض پرشر سوئیچ را به سرویسکار بسپارید و از اقدام سرخود خودداری کنید.
خرابی برد پکیج:

برد پکیج، مسئول کنترل عملکرد پکیج است. خرابی برد پکیج می‌تواند باعث شود که برد به اشتباه، فن را روشن نگه دارد و ارور E50 را نمایش دهد.
جریان هوای کولر:

در فصل تابستان، جریان هوای کولر می‌تواند باعث شود که پرشر هوا به اشتباه، فن را روشن تشخیص دهد و ارور E50 را نمایش دهد.  راه حل : پنجره را کمی باز کنید تا جریان هوا به سمت آن منتقل شود

تصویر کولر ابی

در صورت عدم دانش و مهارت کافی، از تعمیر پکیج توسط افراد غیرمتخصص خودداری کنید.
شلنگه کردن پرشر هوا

در صورتی که پرشر هوا با یک شلنگ به فن پکیج متصل است، می‌توانید آن را با دو شلنگ به فن متصل کنید تا عملکرد پرشر هوا بهتر شود. برای این کار، یک شلنگ جدید به پرشر هوا وصل کنید و آن را به پشت فن متصل کنید. متخصصان تهویه پایتخت آماده کمک رسانی به شما هستند.
تهویه پایتخت، با بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی در غرب تهران، تعمیر و نصب پکیج در غرب تهران خدمات خود را با کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه ارائه می‌دهد. این مجموعه تمامی برندهای کولر گازی و پکیج را تعمیر می‌کند و خدمات تعمیر شامل عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات، شارژ گاز و سرویس و نگهداری می‌شود.

خدمات نصب تهویه پایتخت نیز با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌شود. این مجموعه خدمات نصب شامل مشاوره رایگان، نصب اصولی و استاندارد و تست و راه اندازی می‌شود.

از مزایای خدمات تهویه پایتخت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سابقه طولانی و درخشان
  • کادر مجرب و متخصص
  • استفاده از قطعات یدکی اورجینال

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش، با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست

جدیدترین پست ها