درباره تهویه پایتخت

ما به شما کمک میکنیم برای زندگی راحت تر

داستان شکل گیری تهویه پایتخت به ده سال پیش بازمی‌گردد، زمانی که تصمیم گرفتیم خدمات نصب و تعمیرات را با هدف کمک رسانی به موقع و رفع دغدغه های مشتریان در زمان بروز مشکلات سرمایش و گرمایش ارائه دهیم. در طول بیش از یک دهه گذشته، همواره با این اندیشه قدم برداشته ایم که هر بار مراجعه مشتریان، به شکل گیری و افزایش اعتماد در آنها منجر شود. بدین منظور، این مجموعه تمام شرایط لازم را، از آموزش تکنسین‌ها و به روز رسانی دانش آنها گرفته تا استفاده از قطعات اورجینال، فراهم آورده است. ارزشمندترین حاصل سال‌ها تجربه و فعالیت صادقانه تهویه پایتخت ، کسب رضایت هزاران خانواده در پایتخت بوده است.

تهویه پایتخت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

مجموعه تهویه پایتخت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات معتبرترین برندهای پکیج و کولر گازی را ارائه می‌دهد.

تعمیر و نگهداری

ما با برخورداری از تکنسین‌های ماهر، همواره در کنارتان هستیم. تا به شما در تعمیر و نگهداری و وسایلات کمک کنیم.

نصب و راه اندازی

خدمات نصب و راه اندازی تمامی پکیج ها و کولر گازی ها به روشی کاملا اصولی و صحیح توسط تهویه پایتخت ارائه می‌شود.

سرویس دوره ای

حفظ سلامت دستگاه، حاصل سرویس دوره‌ای آن است.این خدمت را می‌توانید از ما بخواهید.سرویس به موقع میتواند مانع از بروز زیان بیشتر شود.

سوالات متداول

سوال هایی که در ذهن شما بود 

آیا تعمیرات لوازم خانگی در منزل قابل انجام است؟

بله. اولویت تهویه پایتخت تعمیر لوازم خانگی در منزل است. تکنسین با تمام تجهیزات لازم جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه‌تان به منزل شما مراجعه خواهد کرد. تنها در مواقعی که تعمیر در منزل میسر نباشد، ممکن است دستگاه به کارگاه منتقل شود.

وجه تمایز تهویه پایتخت با سایر مراکز خدمات و تعمیر لوازم خانگی چیست؟

تهویه پایتخت از تکنسین‌های آموزش دیده و با تجربه استفاده می‌کند، خدمات خود را همراه با گارانتی 6 ماهه ارائه می‌دهد، هزینه‌ ارائه خدمات کاملا منصفانه تعیین می‌کند، در ارائه خدمات سرعت عمل بالایی دارد…

ساعت کاری و ساعات مراجعه تکنسین چگونه است؟

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.